درباره ما بیشتر بدانید...

شرکت پویا طب معجزه فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ آغاز کرد و از شرکت های پیشرو در زمینه واردات ، فروش ، خدمات پس از فروش و عرضه تجهیزات پزشکی مصرفی به مراکز درمانی کشور می باشد .

اهتمام شرکت پویا طب معجزه به نوآوری و حفظ کیفیت برتر محصولات خود و ارتباط مستمر کارشناسان با مراکز درمانی در دستور کار شرکت قرار دارد ، به طوری که توانایی شرکت را در ارائه خدمات و محصولات بهتر افزایش داده است .

فناوری به روز ، کیفیت ممتاز و تلاش این شرکت برای حفظ و ارتقای کیفی ، جای محصولات این شرکت را در بازار ایران باز کرد که مورد توجه و اقبال عمومی مراکز درمانی قرار گرفت.

این شرکت همواره به افقی روشن تر در جهت رفاه حال بیماران و پرسنل مراکز درمانی همچنین ارائه محصولات و خدمات مطلوب نیز می اندیشد .

دباره ما


استراتژی پویا طب معجزه

ماموریت

خودباوری و اعتماد به دانش و تعهد نیروی انسانی جوان و مجرب، هدف پویا طب معجزه را ورود به بازارهای دارویی بین المللی قرارداد تا با بنا نهادن فردایی روشن تر و سالم تر برای آینده بیماران، رسالت خود را در ارتقای سلامت ایفا نماید. در راهی که قدم نهاده ایم واژگان تعالی بخش کیفیت و ایمنی را مستمرا به کار می گیریم وافتخارمان استفاده از آخرین فناوری ها در تولید محصولات بیوتکنولوژیک دنیا و ارزش آفرینی هر چه بیشتر برای کلیه ذینفعان می باشد.

چشم انداز

آرمانمان ایستادن بر بلندای کیفیت و شناخته شدن به عنوان شرکتی پیشرو، نوآور، متعالی و ارزش آفرین برای بیماران، مشتریان، کارکنان، شرکای تجاری، سرمایه گذاران و جامعه جهانی است که در آن زندگی می کنیم.

چرا پویا طب معجزه


شرکت پویا طب معجزه

192

تعداد مجموعه های پزشکی 

99%

میزان رضایتمندی

هدف ما

ارزشهای پویا طب معجزه

  • پاسخ گویی به کلیه مسائل اجتماعی سازمان
  • نوآوری های علمی و خلاقیت های نظام یافته
  • صداقت و پایبندی به اصول اخلاقی کسب و کار
  • ایجاد فرصتهایی مبتنی بر شایستگی افراد
  • تلاش و پشتکار در جهت بهبود مستمر سازمانی و فردی
  • سرآمدی در کیفیت محصولات، فن آوری های به کار گرفته شده و نیروی انسانی